Історія нашої школи

Сахно Ганна Олексіївна народилася 13 жовтня 1953 року в Сумській області. Закінчила Ніжинській державний педагогічний інститут імені М.В. Гоголя. З 1974 року працювала вчителем математики в м. Селидове Донецької області, у вересні 1987 року була призначена заступником директора Сущанської ЗОШ І –ІІ ступенів, а з квітня 1988 року – директор даної школи, старший учитель, відмінник освіти України.

Історія цього загальноосвітнього навчального закладу сягає в далекий 1879 рік, коли в с. Сущани була створена школа грамоти. Містилась вона в звичайній селянській хаті. Вчителем був грамотний селянин Римаренко Олександр. В школі навчалось до десятка дітей. У 1898 році у селі збудовано приміщення і відкрито однокласну церковно – парафіяльну школу. В роки громадянської війни в селі школу зруйнували, із 1918 по 1920 роки навчального закладу не було. Тут на цей час діяла просвіта активним членом якої був майбутній Народний художник України Карпо Дем’янович Трохименко.

В 1923 році було відремонтовано колишній маєток поміщика і в ньому відкрито початкову 4 – х річну школу, в якій навчалось 80 – 90 учнів. В 1967 році збудоване нове приміщення школи, в якому вона функціонує і понині.

В 2013 – 2014 навчальному році в навчальному закладі вчиться 40 учнів. Початкова ланка школи запроваджує елементи науково – педагогічного проекту «Піснезнайко». З першого класу вивчається англійська мова, з другого введено навчальний предмет «Сходинки до інформатики».

Починаючи з першого вересня минулого навчального року вчителі школи першого ступеня, а з поточного року і другого ступеня активно працюють над впровадженням нового Державного стандарту початкової і середньої загальної освіти.

Педагогічний колектив працює над проблемою «Спільно з родиною формуємо творчу особистість, здорову дитину». У закладі працюють творчі, ініціативні педагоги: 3 – вчителі вищої кваліфікаційної категорії, з них мають педагогічне звання «старший вчитель» - 1, «вчитель - методист» - 1, 4 – вчителів І кваліфікаційної категорії, 1 – вчитель ІІ кваліфікаційної категорії та 2 – молоді спеціалісти.

Для ефективного функціонування навчально – виховного процесу у школі вчителі вміло поєднують систему традиційних та інноваційних методів та засобів навчання, в основу яких покладено особистісно – орієнтований підхід. Учні нашої школи розуміють ,що від рівня патріотизму молоді залежить доля країни в майбутньому.

У навчальному закладі створено всі умови для реалізації здібностей учнів в процесі навчання та виховання. Учні школи є постійними учасниками різноманітних конкурсів, предметних олімпіад, турнірів.

Так у 2013 році команда школи стала переможцем районного етапу гри брейн – ринг «Підліток і право», наші учні є постійними переможцями районного огляду конкурсу учнівської творчості «Калиновий віночок».

Відомі випускники школи: Карпо Трохименко – Народний художник України, Семененко Варвара Захарівна – кандидат технічних наук.

Кiлькiсть переглядiв: 190

Коментарi